W „OLIMPIJSKA” stworzyliśmy przyjazną atmosferę dla każdego z naszych Pacjentów. To miejsce przynoszące radość i zadowolenie zarówno Państwu, jak i naszemu zespołowi. Już na pierwszym spotkaniu przekonacie się Państwo, że wizyta u dentysty nie musi być stresująca. Dokładamy wszelkich starań, aby leczenie było jak najbardziej komfortowe i delikatne. Stosujemy najskuteczniejsze metody znieczulenia, aby ból nie stawał na drodze Państwa pięknego uśmiechu.
Bogate doświadczenie lekarzy zdobyte w warszawskich klinikach, poparte licznymi szkoleniami i dyplomami jest gwarancją najwyższej jakości leczenia.
Nowoczesne technologie, materiały i wiedza.

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów i najnowszych zdobyczy medycyny oraz ciągłe doskonalenie zawodowe lekarzy jest kluczem do promiennego uśmiechu i komfortu naszych Pacjentów.
Opieka i bezpieczeństwo.

Profesjonalna opieka to indywidualne podejście do każdego pacjenta, wsłuchanie się w jego potrzeby i zastosowanie najdogodniejszych dla niego rozwiązań.
Bezpieczeństwo zapewnia postępowanie według ustalonego planu leczenia, doświadczony personel, stosowanie minimalnie inwazyjnych technik oraz praca z użyciem lup powiększających.

Używamy najlepszych materiałów. Naturalnie wyglądające uzupełnienia charakteryzują się niespotykaną gdzie indziej szczelnością, trwałością i wyjątkową estetyką.
Planowanie leczenia.

Szczegółowe badanie jamy ustnej, zdjęcia RTG (w tym pantomograficzne), analiza modeli diagnostycznych i wreszcie dokumentacja fotograficzna służą nam do stworzenia indywidualnego planu leczenia. Skoncentrujemy się na Państwa problemach, chętnie odpowiemy na pytania. Dostosujemy plan do Państwa potrzeb. Zawsze bierzemy pod uwagę zdanie naszych pacjentów ponieważ Państwa dobre samopoczucie to dla nas najwyższa wartość.

Wzrost konkurencyjności i innowacyjności firmy Stomatologia Estetyczna Paweł Stachniak poprzez zakup innowacyjnego sprzętu umożliwiającego świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym światowym poziomie