Szanowni Państwo,

 

Z satysfakcją informujemy, że FIRMA Stomatologia Estetyczna Paweł Stachniak realizuje projekt Wzrost konkurencyjności i innowacyjności firmy Stomatologia Estetyczna Paweł Stachniak, poprzez zakup innowacyjnego sprzętu umożliwiającego świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym światowym poziomie. dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego, działanie 1.5 wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw, który obecnie dobiega końca. W ramach projektu udało nam się zakupić jedne z najnowocześniejszych na rynku polskim i światowym urządzeń gwarantujących wprowadzenie innowacyjnych usług stomatologicznych.

Obecnie Dysponujemy:

1. Aparatem rtg do zdjęć zębowych razem z radiografią cyfrową, dedykowane precyzyjnej diagnostyce stomatologicznej

2. Aparatem rtg do zdjęć pantomograficznych z funkcją przestrzennego uwidaczniania obrazu 3D, z przystawką cefalometryczną,

3. Mikrosilnikiem implantologiczny i urządzeniem do piezochirurgii, do precyzyjnego wykonywania zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologicznej.

4. Mikroskopem zabiegowym, który pozwala wykonywać zabiegi w powiększeniu do 40x, stosowanym w leczeniu specjalistycznym, gdy standardowe metody nie są w stanie rozwiązać problemów.

5. Urządzeniem do leczenia kanałowego pozwalające przeprowadzić leczenie na najwyższym poziomie zapewniające sukces w leczeniu na długie lata, mikrosilnik, superendo, zestaw alfa +beta,

Dzięki tym urządzeniom, możemy zaproponować Państwu zupełnie nowy pakiet usług.

Nowe usługi

 1. Zdjęcia pantomograficzne 3D i cefalometryczne.
 2. Dzięki kompleksowemu obrazowaniu, zdjęcie pantomograficzne jest wykorzystywane w stomatologii zachowawczej, chirurgii, protetyce, ortodoncji, w leczeniu chorób przyzębia itp. Opcja 3D pozwala przestrzennie ocenić ilość tkanki kostnej, co zwiększa dokładność wykonywanych zabiegów i pomaga dokładniej diagnozować stany chorobowe. Zdjęcia cefalometryczne niezbędne przy planowaniu ortodontycznym,uwidaczniają struktury kostne w projekcji bocznej.

 3. Chirurgia stomatologiczna.
 4. W zakres usługi wejdzie: resekcja zębów, usuwanie torbieli, hemisekcja oraz ekstrakcja chirurgiczna przy użyciu odpowiedniego instrumentarium.

 5. Leczenie kanałowe pod mikroskopem zabiegowym -Zastosowanie mikroskopu zabiegowego pozwala na rozwiązywanie najtrudniejszych przypadków i usuwanie z kanałów przeszkód w postaci np. złamanych narzędzi kanałowych czy udrażnianie zwapniałych kanałów.
 6. Leczenie ortodontyczne dzieci, młodzieży i dorosłych aparatami ruchomymi i stałymi. Pacjenci będą mieli zapewnioną kompletną diagnostykę ortodontyczną, dzięki zastosowaniu Pantomografu z przystawką cefalometryczną. Pantomogram i zdjęcia boczne czaszki są niezbędne dla prawidłowego i skutecznego zaplanowania leczenia.
 7. Opieka dyplomowanej higienistki stomatologicznej dla pacjentów gabinetu-dzięki temu zwiększy się dostępność do usług specjalistycznych i skróci czas oczekiwania na nie, gdyż higienistka będzie mogła zapewnić część usług podstawowych, które w wielu gabinetach są wykonywane przez lekarzy, a tym samym komfort usługi się zwiększa.

Oferta na znacznie ulepszone usługi

 1. Stomatologia zachowawcza, której zakres polega na leczeniu próchnicy zębów, czy też odbudowie tkanek zęba materiałami światło utwardzalnymi -kompozytami (wypełnienia).
 2. Endodoncja – jako usługa polegająca na rozpoznawaniu i leczeniu chorób miazgi zęba oraz rozpoznawaniu i leczeniu chorób tkanek okołozębowych. Podstawową metodą leczenia jest leczenie kanałowe.
 3. Do wyznaczenia długości roboczej kanału, zastosowany będzie najnowocześniejszy z endometrów na świecie, co umożliwi elektroniczne zlokalizowanie wierzchołka korzenia, pozwalając na precyzyjne określenie długości kanału.

 4. Usunięcie tkanek biologicznych i poszerzenie światła kanału, zgodnie z jego przebiegiem, przy użyciu mikrosilnika endodontycznego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy wysoką poziom usług oraz krótkie terminy realizacji.

Z poważaniem

Paweł Stachniak

Wzrost konkurencyjności i innowacyjności firmy Stomatologia Estetyczna Paweł Stachniak poprzez zakup innowacyjnego sprzętu umożliwiającego świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym światowym poziomie